Fundacje wspierane przez naszą kancelarię 

 

Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo

logo fundacja

powstała 9 lat temu. Ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety, a my jesteśmy po to, aby pokazać, jak świadomie czerpać z niego jak najwięcej radości. Chcemy, aby kazda kobieta czuła się doceniona I pewna swoich codziennych kroków. – mówi Odetta Moro, prezes Fundacji.

Na bezpłatnych corocznych spotkaniach Fundacja poszerza wiedzę o ciąży i macierzyństwie. Propaguje zdrowy styl życia, zachęca do regularnych badań. W programie “Mama w szkolnej Lawce”  Fundacja wspiera  młode mamy w nauce, pokazując, że macierzyństwo nie ogranicza ich możliwości.

 

http://szczesliwemacierzynstwo.pl/

 

logo Akogojpg

 

Fundacja Ewy Błaszczyk „AKOGO”?

Fundacja Ewy Błaszczyk „AKOGO”? pomaga osobom po ciężkich urazach mózgu, przebywającym w śpiączce. Fundacja wybudowała klinikę „Budzik”, czyli pierwszą w Polsce klinikę-wzorzec (przy Centrum Zdrowia Dziecka), gdzie dzieci są leczone i intensywnie rehabilitowane według indywidualnego programu, nawet przez 15 miesięcy.  Dzięki Fundacji udało się już wybudzić tu 26 dzieci.

 

FUNDACJA "AKOGO?" została założona w 2002 roku przez Ewę Błaszczyk-Janczarską oraz ks. Wojtka Drozdowicza. Celem fundacji jest tworzenie rozwiązań systemowych dla dzieci i dorosłych po ciężkich urazach mózgu, wymagających długiej, intensywnej i drogiej hospitalizacji oraz neurorehabilitacji. Więcej informacji można znaleźć na stronie:http://www.akogo.pl/o-fundacji-akogo