Radcy prawni - Informacje o zespole kancelarii

Mamczarek i Migdalska

 

Założona w 2009 Mamczarek i Migdalska Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska zapewnia swoim Klientom rozwiązania prawne na najwyższym poziomie.  Specjalizujemy się przede wszystkim w prawie pracy, prawie cywilnym, prawie handlowym, prawie administracyjnym, prawie własności intelektualnej i prawie rodzinnym.  

Zaufali nam między innymi:  Aviva Sp. Z o.o., Amplico Powszechne Towarzystwo Emerytalne Spółka Akcyjna, Eveline Cosmetics, FM Logistic Sp. z o. o., Mostostal Warszawa SA, Makro Cash and Carry Polska S.A., McDonald’s Polska Sp. z o. o., MetLife Amplico, Scania Polska SA.

 

Założycielami Kancelarii, są Paweł Mamczarek oraz Sylwia Migdalska, radcowie prawni wpisani na listę prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.


Dostosowujemy formułę i zakresu obsługi prawej do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W celu zapewnienia wszechstronnej obsługi prawnej Kancelaria współpracuje z innymi kancelariami radców prawnych i adwokatów, doradcami podatkowymi oraz kancelariami komorniczymi oraz firmami zajmującymi się windykacją należności. Nasza kancelaria oferuje także spotkania mediacyjne z psychoterapeutką, specjalizującą się w pracy z osobami w sytuacji konfliktu.

 

Kancelaria świadczy pomoc prawną również w języku angielskim.

pmamczarek small

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Paweł Mamczarek,wpisany na listę  radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Zawód radcy prawnego wykonuje od 2003 roku.

Doświadczenie zdobywał m.in. w międzynarodowych korporacjach finansowych (pracował w działach prawnych Commercial Union, Amplico, Metlife) i agencjach reklamowych.

 

Ma bogate doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, prawa ubezpieczeń gospodarczych, prawa obrotu nieruchomościami i prawa lokalowego, prawa własności intelektualnej, prawa IT, prawa reklamy oraz prawa prasowego, finansowego, prawa rodzinnego, prawa samorządowego i administracyjnego oraz prawa pracy.

 

Paweł Mamczarek jest członkiem rady nadzorczej spółki SUMMA LINGUAE S.A.

 

Kontakt: 606 966 037 | pawel.mamczarek@mim.biz.pl

 

 

 

sylwia

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Prawa Amerykańskiego organizowanego pod auspicjami Wydziału Prawa Stanowego Uniwersytetu Floryda i Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Sylwia Migdalska,  wpisana na listę  radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Zawód radcy prawnego wykonuje od 2007 roku.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach adwokackich oraz jako prawnik wewnętrzny dużych międzynarodowych korporacji finansowych. Pracowała w departamencie prawnym oraz w biurze korporacyjnym spółek Grupy Aviva (dawniej Commercial Union), gdzie zajmowała się między innymi kompleksową obsługą prawną spółek w zakresie ich bieżącej działalności i sprawami korporacyjnymi.

 

Ma długoletnie doświadczenie we wszelkich kwestiach związanych ze stosowaniem prawa, zarówno na etapie doradztwa, jak i w postępowaniu sądowym. Prowadzi szkolenia z tematyki prawa pracy. Jest wykładowcą na konferencjach z zakresu prawa pracy.

 

Kontakt: 506 109 193 | sylwia.migdalska@mim.biz.pl

 

raczynska

Psychoterapeutka, od 2010 roku prowadzi własną praktykę pod superwizją, specjalizuje się w terapii par oraz pracy z osobami i grupami w sytuacji konfliktu; podlega standardom Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu.

 

Kontakt: 504 850 591

 

Mediacje