Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Prawa Amerykańskiego organizowanego pod auspicjami Wydziału Prawa Stanowego Uniwersytetu Floryda i Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Sylwia Migdalska,  wpisana na listę  radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Zawód radcy prawnego wykonuje od 2007 roku.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach adwokackich oraz jako prawnik wewnętrzny dużych międzynarodowych korporacji finansowych. Pracowała w departamencie prawnym oraz w biurze korporacyjnym spółek Grupy Aviva (dawniej Commercial Union), gdzie zajmowała się między innymi kompleksową obsługą prawną spółek w zakresie ich bieżącej działalności i sprawami korporacyjnymi.

 

Ma długoletnie doświadczenie we wszelkich kwestiach związanych ze stosowaniem prawa, zarówno na etapie doradztwa, jak i w postępowaniu sądowym. Prowadzi szkolenia z tematyki prawa pracy. Jest wykładowcą na konferencjach z zakresu prawa pracy.

 

Kontakt: 506 109 193 | sylwia.migdalska@mim.biz.pl